استاد مسعود سواری

معرفی استاد مسعود سواری
متولد شهر رشت سال 1359آغاز ورزش نزد استاد علی سواری سال 1366
قهرمان المپیاد جهانی رزمی روسیه  سال 1389قهرمان مسابقات استانی تکواندو سال1372
کمربند مشکی دان 5 فدراسیون رزمی سال 1382کمربند مشکی فدراسیون تکواندو سال 1375
داور A بین المللی فدراسیون رزمی سال 1389داورد درجه 3 فدراسیون همگانی سال 1377
 مربی A بین المللی فدراسیون رزمی سال 1389مربی درجه 3 فدراسیون همگانی سال 1377

 برگزار کننده 163 مراسم ورزشی رزمی در سطح

استان ، کشور و بین الملل

شروع مدیریت ورزش بنیانگذار

سبک ورزش رزمی در استان گیلان  سال 1377

 کارشناس مدیریت تربیت بدنی و علوم ورزشینویسنده و مؤلف کتابهای ورزش رزمی

انتصاب اعضای جدید سبک فول کیک بوکسینگ

on یکشنبه, 03 بهمن 774. منتشر شده در اطلاعیه

انتصاب اعضای جدید سبک فول کیک بوکسینگ
انتصاب اعضای جدید سبک فول کیک بوکسینگ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتصاب اعضای جدید سبک فول کیک بوکسینگ استان گیلان  

 

مسعود سواری مسئول سبک فول کیک بوکسینگ استان گیلان طی مراسمی اعضا جدید سبک فول کیک بوکسینگ استان گیلان را برای یک دوره یک ساله منصوب کردند.

به گزارش روابط عمومی سبک فول کیک بوکس استان گیلان در این مراسم بعد از تلاوت قرآن و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران مسعود سواری ضمن عرض تبرک سال جدید و فرا رسیدن روز مرد اظهار داشت: هیچ یک از عزیزانی که در سال گذشته در اداره سبک ما را یاری می کردند عزل نشدند و فقط بزرگوارانی برای یاری رساندن در این امر مهم که پرورش جوانان و آیندگان این مملک می باشد به جمع ما اضافه شدند

استاد مسعود سواری در این مراسم، با اشاره به اهمیت اعضای ارشد سبک در «مواجهه هوشمندانه و مقتدرانه با تحولات این عرصه»، و همچنین وظیفه اصلی این تشکیلات یعنی «سیاستگذاری، مدیریت کلان و برنامه‌ ریزی و تصمیم‌ گیری‌های لازم و به‌هنگام و نظارت و رصد کارآمد و روزآمد در فضای ورزشی»، چند محور مهم وظایف اعضای ارشد سبک را یادآوری کردند.
وی در ادامه به یادآوری وظایف سمت ها و کمیته های مختلف پرداخت و افزود: با توجه به این که در سال جدید سبک فول کیک بوکس از قالب بوروکراسی اداری خارج می شود از تمامی عزیزان خواهش میکنم در اجرای مراسمات مختلف مرا یاری کنند تا هر روزه شاهد پیشرفت بیش از پیش سبک فول کیک بوکس باشیم

استاد سواری در این مراسم با ارائه گزارشی از وضعیت فول کیک بوکسینگ استان گیلان پرداخت و افزود: با بکار گیری نیروی های مختصص و با تجربه به دنبال آن هستیم تا فول کیک بوکسینگ استان گیلان را به جایگاه بهتری برسانیم.
وی سال جاری را پرازمسابقات در رده ها و سطوح مختلف دانست و افزود با یاری دوستان درسهه ماه اول سال ۲ مسابقه برگزار میشود

وی خاطر نشان کرد : رویدادها و برنامه های ورزشی بدلیل ضعف دربکارگیری نیروی انسانی مناسب در حوزه رسانه آنطور که باید به مردم انتقال نمی یابد و اکثر مردم از اجرای برنامه ها و فستیوال های ورزشی در منطقه شان بی خبرند که این مورد در سال جاری به نحو احسنت با یاری مسولین سبک برطرف میشود تا شاهد حضور گرم مردم در مراسمات مختلف باشیم. 
در ادامه محمد حسن عاقل منش عضو هیئت رئیسه سبک فول کیک بوکس استان، گفت: با همت مدیریت آگاه و مطلع سبک امیدواریم این مجموعه در مسیر رشد و شکوفایی قرار گیرد و در رشد ورزشی کشور نیز نقش‌آفرینی کند. 

وی افزود: رشد و شکوفایی سبک و فعالیت مناسب ورزشی در این مجموعه زمینه‌ساز کمک بیشتر به وزارت ورزش و جوانان در راستای خدمت به جامعه ورزشی خواهد بود و امیدواریم در ‌‌نهایت شاهد ارتقای خدمات ورزشی با استفاده از ظرفیت سبک باشیم. 
سید امیر حسین علوی عضو کمیسیون توسعه و عمران شهری شورای شهر رشت گفت: مهمترین وظیفه تمام مسولان ارتقای کمی و کیفی ورزش و سلامتی هموطنان تامین و نوسازی ابزار های ورزش همگانی و حرفه ای، و افزایش ورزشکاران حرفه ای به جهت افزایش سلامت و کاهش بیماری و مصرف دارو در جامعه می باشد.

وی افزود: با رایزنی ها و هماهنگی های انجام شده با مسعود رهنما ریئس اداره ورزش و جوانان استان گیلان و مسولان مربوطه مبلغ قابل توجهی از بوجه استان به ورزش اختصاص پیدا کرده است تا فضای استان برای رشد جامعه ورزشی مهیا باشد.
گفتنی است در این مراسم مربیان، کارشناسان و پیشکسوتان فول کیک بوکسینگ گیلان حضور داشتند و به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

نظر دهید

شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

دفاتر جهانی ما

دفتر سبک فول کیک بوکسینگ استان گیلان در شهرستان رشت قراردارد لطفاً برای اطلاعات بیشتر به قسمت تماس مراجعه کنید  ...

با ما در تماس باشید

نظر کاربران

 • علی

  موفق باشید استاد سواری عزیز
 • امیر

  اقا موفق باشی
 • علی مرادی

  استاد سواری موفق و سربلند باشید
 • رضا چرخنده

  مطالب خوبی تو سایت هست موفق باشید
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4